Başkan Karataş'tan Kurban Bayramı Mesajı
Advert
Advert

Başkan Karataş'tan Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Karataş'tan Kurban Bayramı Mesajı
Bu içerik 74 kez okundu.
Advert

Kurtalan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanı Ekrem KARATAŞ, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, “İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramını kutluyor, tüm esnaf kardeşlerimizin ve vatandaşlarımızın huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmesini temenni ediyorum” dedi.

Başkan Ekrem KARATAŞ bayram mesajında şu ifadelere yer verdi:İnsanları kaynaştıran, birlik ve beraberlik duygularını geliştiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma hislerinin yoğun olarak hissedildiği Mübarek Kurban Bayramı’na erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kurban Bayramı, cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, milletimizin her zamankinden daha fazla kenetlendiği mübarek günlerdir.  Bayram günlerinin, herkesin birbirini sevgi ve samimiyetle bir kez daha kucaklaması için sunduğu fırsatı iyi bir şekilde değerlendirilmeliyiz. Eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir.

Mübarek Kurban Bayramı’nın, insanlığa barış, sevgi, kardeşlik, huzur, güven, birlik ve beraberlik getirmesini temenni ediyorum. Tüm İslam aleminin ve Kurtalanlı esnaf camiamızın mübarek Kurban Bayramı’nı içtenlikle kutluyor, sevdiklerinizle beraber sağlık ve mutluluk içinde bir bayram geçirmenizi diliyorum., 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX