KANSERDEN DAHA TEHLİKELİ-1
Advert
Advert

KANSERDEN DAHA TEHLİKELİ-1

KANSERDEN  DAHA TEHLİKELİ-1
Bu içerik 166 kez okundu.
Advert

 

 

 

 

Bugün lise öğrencilerinden üniversite öğrencilerine kadar binlerce gencin livata/homoseksüelliğin "normal bir durum" olduğunu savunarak cinsiyet değiştirmek (kadın olmak) için hastanelere başvurduklarını; kaymakamlıklar erkek isim ve nüfus cüzdanlarını kadın isim ve cüzdanlarıyla değiştirmek müracaatlarıyla dolup taştığını bir baba olarak biliyor musunuz? 
Bunlar aysbergin görünen yüzü; aile, mahalle baskısından bu işi gizli yapanlar da aysbergin gizli yüzü ki görünen yüzünden çok daha büyüktür.

Oğlumuzun, akrabamızın böyle bir bataklığa saplanmadığından babalar-anneler olarak emin miyiz? 
Arkadaşının, koşusunun etkisinde kalarak böyle bir bataklığa saplanmamaları için ne yapıyoruz, hangi tedbirleri alıyoruz? Sorumluluğumuz sadece çocuklarımızı dünyaya getirerek neler olduğunu bilmeden yedirip-içirip-okutmak mıdır?

Kanserden daha tehlikeli bir virüsün çocuklarımıza sinsice enjekte edildiğinden haberimiz var mı?
 Rekobinant DNA denilen bu virüsün başta İnsülin olmak üzere pek çok ilaçta bize verildiğinin farkında mıyız? 

Kanserden daha tehlikeli olan bu virüs, iki aşamalı olan normal insan DNA yapısını on ikiye çıkarak insan genlerini bozmakta ve insanın fizik, duygu, zevk ve düşüncelerini bozarak tersyüz etmektedir ki bunu düzeltmenin tedavisi yoktur.
Bu virüs, şeker hastası gerekçesiyle 5-6 yaşlarındaki çocuklara, folik asitler adıyla hamilelere ve çocuk aşılarının içeriğinde enjekte edilmektedir. 

Livata/LGBT (Lezbien, gey, biseksüel, transgender; kısacası Lut kavmi mensupları), ensest sapıklığın başlıca nedenlerinden biri sinsice verilen bu ilaçlar ve hazır gıdalardır. 
Bu sapıklığı aşılayan diğer faktörlerden bazıları da şunlardır:

1. Lazer epilasyonlar.
2. Lazerle yapılan ameliyatlar.
3. Elektromanyetik dalgalar.
4. Paket gıdalar.
5. Her evde ve gencin çantasında bulunan sprey kokular.
Şu ayet-i Kerimenin iki vurgusunu dikkatle anlayalım: Allah lanetlediği şeytan, “Kesinlikle onlara emredeceğim de hayvanların kulaklarını yaracaklar; yine kesinlikle onlara emredeceğim de Allah’ın yarattığını değiştirecekler dedi.” (Nisa, 4/119) dedi.

1. “Hayvanların kulaklarını yaracaklar.” Tarihte ilk kopyalama; yani insan genlerini bozma ‘kulak yarılarak’ kök hücreleri alınarak gerçekleştirilmiştir. 

2. “Allah’ın yarattığını değiştirecekler.” Yani insan genlerini bozarak duygu ve düşüncelerini değiştirerek erkekleri kadın, kadınları erkeğe dönüştürecekler. 
İşte çocuklarımız, gençlerimiz bugün bu tehlikeyle karşı karşıyadırlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX