BELEDİYEDEN ÇEVRE DÜZENLEMESİ
Advert
Advert

BELEDİYEDEN ÇEVRE DÜZENLEMESİ

BELEDİYEDEN ÇEVRE DÜZENLEMESİ
Bu içerik 366 kez okundu.
Advert

 


Kurtalan Belediyesi'nin İlçe merkezinde başlattığı çevre düzenleme çalışmaları kapsamında orta refüj ve kaldırım kenarındaki otlar toplanıyor.
Kurtalan Belediyesi'nin her yıl bahar ve yaz mevsiminde periyodik olarak İlçe merkezinde yaptığı çevre düzenleme çalışmaları bu yılda başlatılırken, Kurtalan Belediye bağlı ekiplerce çarşı merkezindeki ve çevre yolundaki orta refüjler ile kaldırım kenarındaki taş ve toprakların toplanması ve  boyanması için çalışmalar başlatıldı.

 Belediyenin gerçekleştirdiği çevre düzenleme çalışmalarıyla Kurtalan Belediyesinin  İlçe görünümünü yenilerken, devam eden çalışmalar kapsamında caddelerde yer alan orta refüj ve kaldırım kenarlarındaki çalışmalar, İlçe merkezine güzel bir görünüm kazandırıyor.

Başlatılan çalışmalarının İlçenin genelin de bulunan orta refüj ve kaldırım kenarlarındaki tüm çalışmaların devam edeceği belirtilirken, çalışmalara ilişkin bilgi veren Kurtalan Belediye Başkanı Baran Akgül , “Orta refüjlerde yaptığımız  çalışmalar kapsamın da çevre düzenleme çalışmalarının ardından İlçe merkezin genelin de daha güzel ve hijyenik bir görünüm kazandırdık” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX