Ak Parti İlçe Başkanı Fariz Akgül'den Bayram Mesajı
Advert
Advert

Ak Parti İlçe Başkanı Fariz Akgül'den Bayram Mesajı

Ak Parti İlçe Başkanı Fariz Akgül'den Bayram Mesajı
Bu içerik 364 kez okundu.
Advert

Ak Parti Kurtalan ilçe başkanı Fariz AKGÜL Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Akgül'ün mesajı şöyle:  "Bayramlar insanlar arasındaki sevgi, saygı, dayanışma ve kaynaşmanın doruğa çıktığı özel günlerdir.
 Ramazan ayı içerisinde tuttuğumuz oruçlar, teravihler ve Kadir gecesi ile dolu dolu geçen Ramazanın karşılığı olan bu bayram günlerinde küslerin barıştığı, yardımlaşmanın en ön planda olduğu, fakir sofralarında iftarların yapıldığı ve karşılığında Müslümanlara "bayram" olarak sunulan günlerin bayram tadında geçmesini diliyorum.
Bu günler; dostlukların canlanması, üzüntülerin yerini sevincin alması, yardıma muhtaç olanlara yardım elinin uzatılması, kimsesizlere sahip çıkılması ve insanlar arasındaki dargınlığın yerini sevgi ve muhabbetin alması açısından bir fırsat olarak görülmelidir.
 Sevginin ve kardeşliğin en yüksek düzeyde hissedileceği, insanlarımızın birbirlerine sıkıca kenetleneceği, milli birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin her yönüyle yaşanacağı günler olarak geçmesini umuyorum.
 Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bütün vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutlar, saygı ve sevgiler sunarım."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX