KURTALAN, BARIŞIN VE HUZURUN İLÇESİ OLACAK”
Advert
Advert

KURTALAN, BARIŞIN VE HUZURUN İLÇESİ OLACAK”

KURTALAN, BARIŞIN VE HUZURUN İLÇESİ OLACAK”
Bu içerik 350 kez okundu.
Advert

30 Mart Yerel seçimlerinde Belediye Başkanı Nevzat Karaatay'ı desteklemek amacıyla Kurtalan'da Vatandaşlar ve Büyük aileler ilçemizin kalkınmasına katkı sunmak amacıyla AK Parti'ye katılıyorlar.

Kurtalan da katılım gösteren vatandaşlar ve büyük ailelerin büyükleri; “İlçemizi daha iyi noktalara taşıyarak 2023 hedefinde ilçemizin kalkınmasına katkı sunmak amacıyla bu kararı aldıklarını belirtiler. 

Vatandaşlar ve Büyük Aileler ; Ümit ediyorum ki Kurtalan halkı da bu kararımızı destekleyerek ilçemizin kalkınmasında desteğini AK Parti'den ve Nevzat Karaatay dan yana kullanacaktır." dedi.

Nevzat Karaatay "Partimiz gün geçtikçe güç kazanarak yoluna devam etmektedir. 

Kurtalan'lı hemşerilerim ve büyük aileler gün ve gün partimize katılarak gücümüze güç katmıştır. 
 
Aldıkları bu karardan dolayı kendilerini tebrik ediyorum” dedi.


Karaatay; Beş yılı aşkın süredir Kurtalanımız için gece gündüz demeden çalışıyorum.
 ilçemizin sorunlarını da, çözümlerini de biliyorum ve hazırız. Daha önce ´´yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır´´ söz verdiğimiz gibi ne söz verdiysek  sözümüzün arkasındayız bunu ancak bizler yapabiliriz. 
Biz Kurtalan'ı yönetmeye  her zamankinden daha hazırız“ dedi.
Kurtalan ilçemizin tüm mahallelerinde, sokaklarında sağlıklı bir yaşam oluşturmak, yaşlısıyla genciyle, çocuğuyla herkes için huzurlu bir ortam yaratmak,  engellilerimizin önündeki engelleri kaldırmak için ,Geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlıklı ve özgürce sosyalleşerek gelişebilecekleri, yaşıtlarıyla oyun oynayıp, en iyi şekilde eğitim alabilecekleri kreşleri, okulları yaratmak için ,oylarınıza talibim dedi
 Kurtalan, Barışın Ve Huzurun İlçesi Olacak. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX