İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy Kurtalan'da
Advert
Advert

İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy Kurtalan'da

İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy Kurtalan'da
Bu içerik 386 kez okundu.
Advert

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Kurtalan  ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

İçişleri Bakan yardımcısı Mehmet Ersoy’u ;  Siirt Milletvekili Osman Ören,Siirt Ak Parti İl Başkanı Özgür Calapkulu,Ak Parti İlçe Başkanı Fariz Akgül,Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay, İl genel Meclis üyesi Faysal Ceylan,Cahit Sevgili,İbrahim Seven, Belediye meclis üyeleri,STK lılar, Köy Muhtarları ve  çok kalabalık bir vatandaş karşıladı.

  Ersoy, bölge halkına hizmet için sık sık ziyaretlerde bulunacaklarını söyledi.

 İlk olarak Ak Parti Kurtalan secim lokalini ziyaret eden Ersoy, ilçenin sorunları ve yapılan hizmetlerle ilgili bilgi aldı. Ersoy, "Kurtalanımızı ve Ak Parti Belediye başkan Nevzat Karaatay 5(beş) yıldır Kurtalan da yapılan çalışmaları yerinde gördum. Beş yıl içinde yapılan çalışmalarda gerçekten yerinde ve doğru şekilde kullanıldığı üzere Belediye Başkanı Nevzat Karaatay’a teşekkür,ve  tebrik ediyorum.

Kurtalanımızda ne tür bir Eksiklik varsa Ankara'dan yapılması gerekenleri not alıp yardımcı olmaya çalışacağız" dedi.

Bakan Yardımcısı Ersoy, bölge halkına hizmet için sık sık ziyaretlerde bulunacaklarını belirterek, "Hepimiz bu bölgelerde yarınların dünlerden daha huzurlu olması için, aramızdaki nifak tohumlarının ortadan kalkması, 80 milyonun bu ülkede eşit vatandaş olarak barış ve huzur içinde kardeşlik içinde yaşaması, Anadolu coğrafyasının Rabbimin bahşettiği bütün güzelliklerinin 80 milyonun aynı şekilde faydalanmasını sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz. Biz bu işi başaracağız. Vatandaşımızın günlük hayatını bu derece etkileyen despot uygulamalarına, faşist uygulamalarına hiçbir şekilde izin vermeyeceğiz. Halkımızla birlikte el ele, gönül gönüle özlemini duyduğumuz huzur ve güven ortamını sağlayacağız. Devletimizin her kademesinde irade çok güçlü bir şekilde varlığını korumakta. Bundan sonrada aynı kararlılıkla halkımızın hizmetinde olup yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu. – 

Daha sonra Kurtalan da vatandaş ve esnaf ziyaretleri yaparak  vatandaşlarla hasbihal edip  sorunları dinledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX