BAŞKAN KARAATAY'DAN ENGELLİLERE AKÜLÜ ARABA
Advert
Advert

BAŞKAN KARAATAY'DAN ENGELLİLERE AKÜLÜ ARABA

BAŞKAN KARAATAY'DAN  ENGELLİLERE AKÜLÜ ARABA
Bu içerik 393 kez okundu.
Advert

Siirt'in Kurtalan Belediye Başkanlığı tarafından 2014 yılından beri engelli vatandaşlara yönelik düzenlenen 'Engelsiz Yaşam' kampanyası kapsamında her ay belediyenin bütçesine göre birer, ikişer veya üçer adet akülü tekerlekli sandalye ihtiyaç sahiplerine dağıtılıyor. 

Belediye Başkanı Nevzat Karaatay engelli vatandaşlara özel ilgi gösterdiğini, onların talep ve ihtiyaçlarını anında yerine getirdiğini söyledi.

 Belediye hizmet binasında düzenlenen törenle Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay tarafından Abdullah Hazar ve Meysi Şenses adındaki engelli vatandaşa verildi. Tören esnasında açıklama yapan Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay, "Her zaman engelli vatandaşlarımızın yanındayız
 Gönül isterdi ki bütün engelli vatandaşlarımıza katkıda bulunalım ama bizde elimizdeki imkanlarla onlara destek verme ve onları mutlu etme çabasındayız. Bu çalışmalarımızdan dolayı Türkiye genelinde ödüllendirildik.
 Gurur duyuyoruz” dedi. 

Başkan Karaatay engelli vatandaşlara bir nebze olsun yardımcı olmalarının kendilerini sevindirdiğini söyledi.

 Kurtalan Belediye başkanlığı olarak sadece Kurtalan ilçe sınırlarında değil, Pervari, Eruh, Baykan'da da kendilerine ulaşan engelli vatandaşlara her zaman destek olduklarını dile getiren Başkan Karaatay, bu desteklerden dolayı mutlu olduklarını dile getirdi. 
Engelli Abdullah Hazar ve Meysi Şenses kendilerine akülü araba yardımında bulunan Başkan Karaatay'ya teşekkür etti

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX