ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ KİTAP
Advert
Advert

ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ KİTAP

ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ KİTAP
Bu içerik 376 kez okundu.
Advert

Kurtalan ilçesinde Damla Yayınevi ve Altın Kitap yayınları yaklaşık 600 Hikaye Ve Roman  kitapları, Cumhuriyet İlkokulu'na teslim edildi.

İlçemizin başarılı okullarından Cumhuriyet İlkokulu, her sene olduğu gibi bu sene de öğretmen ve öğrencilerine karne hediyesi olarak kitap dağıttı

Okul Aile Birliği Başkanı Adnan Çılgın ve okul idaresi 'ın girişimleriyle İstanbul'daki Damla Yayın Evi Grubu Ve Altın Kitaplar Yayınları'nın  gönderdiği hikaye kitapları, ve Romanları Cumhuriyet İlkokulu’nda Karne Gününde Karne hediyesi olarak kitap dağıttı.

Okul Aile BirliğiBaşkanı Adnan Çılgın, İHA Kurtalan muhabirine yaptığı açıklamada, "Okulumuzdaki eksikliklerin giderilmesi ve öğrencilere daha kaliteli bir eğitim ortamı sağlanması için Okul İdarecileri ve Okul Aile başkanlığı olarak çalışmalar başlattık. Bu doğrultuda sömestr tatilinde karne hediyesi olarak Kitap hediye etmek  için görüşmeler yaptık.

Görüşmeler sonucu Damla Yayın Evi Grubu'ndan değerli yöneticileri, bize kolilerle seri halinde hikaye kitapları ve Romanlar gönderdi. Öğrencilere hem kitap okumanın önemini kavratmak hem de küçük bir tatil hediyesi vermek amacıyla gerçekleştirilen çalışmanın tamamlanmasında okul aile birliği temsilcisi Adnan Çılgın ve okul idaresi aktif olarak görev almıştır..

Okul Müdürü ve idarecileri ’de Bu duyarlı davranışından dolayı Damla Yayın Evi Ve Altın Kitap Yayınları sahiplerine çok teşekkür ediyorum." dediler

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX