Kurtalan´da Oynanan Maç Tatil Edildi
Advert
Advert

Kurtalan´da Oynanan Maç Tatil Edildi

Kurtalan´da Oynanan  Maç Tatil Edildi
Bu içerik 435 kez okundu.
Advert

Kurtalan´da  hafta sonu Lider Kurtalan Kültür spor ile Kartalspor arasında oynanan maç hakemin verdiği yanlış kararlardan dolayı Tatil edildi.
Siirt Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ahmet Muhtar Akıncı, Siirt Kartalspor ile KurtalanKültürspor arasında oynanan maçta hakemin vermiş olduğu yanlış kararlardan dolayı olayların yaşanmaması için maçı Tatil ettiklerini dile getirdi.
Akıncı, “Sporda şiddet önlenmesi gereken bir sorun. Hakemin verdiği kararlar çok yanlıştı. Bizde olaylara mahal vermemek için maçı Tatil ettik” dedi.
Kültürspor Teknik Direktörü Zeki Eroğlu; Kurtalanda misafir ettiğimiz Kartalspor takımı yönetici ve taraftarlarını çok iyi ağırladık .Maç güzel  başladı 15. dk  kalecimi,ze verilen anlamsız kırmızı kartın ardından kalecimiz hiç bir taşkınlık yapmadan centilmence sahayı terk etti. Maç  normal akışında devam ederken hakemlerin Kurtalanlı seyircileri tahrik etmek için tüm kararlarını rakip takımdan yana kullandığını yetmemiş gibi  oyunun 55 dk.sın da Kaleci Recep´in hakim olduğu topa rakip futbolcu  yüzüne tekme atıp topu kaleye gönderdi ve hakem  bu pozisyonda  art niyetini ortaya koyarak gol´ü verdi. 
Sahada kesinlikle hiç bir taşkınlık ve hakemin bu  yanlı ve yanlış kararlarına rağmen Kurtalan Kültürspor Futbolcuları ve yöneticileri ile büyük bir centilmenlkik örneği göstererek taşkınlığa maal vermediler. Bu sağ duyulu davranış büyük olayların önüne geçti.
Maçın  Tatil edilmesin de iki külübün de bir suçu bulunmamak ta ASKF Başkanı Sayın Ahmet Muhtar Akıncı´nın hakemlerle yaptığı konuşmadan sonra maç tatil edilmiştir.
Kürtalan Kültürspor  Futbolcuları ,Yöneticileri ve taraftarları ile Ben Sporcunun  Zeki, Cevik ve Aynı zamanda ahlaklısını severim şiari ile hareket  etmektedir.
Not : Kurtalan Kültürspor Kalecisi Recep Pekediz´in gol posizyonda  yüzüne aldığı darp ile Kurtalan Devlet  hastahanede muşahade altında tutulup  darp rapur´u almıştır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX