Kaymakam Aydın, Köyleri Ziyaret Etti
Advert
Advert

Kaymakam Aydın, Köyleri Ziyaret Etti

Kaymakam Aydın,  Köyleri Ziyaret Etti
Bu içerik 382 kez okundu.
Advert

Kurtalan Kaymakamı İhsan Emre Aydın, ilçeye bağlı köylerde incelemelerde bulundu.

Belirli program çerçevesinde köylerdeki vatandaşları ziyaret eden Kaymakam Aydın, köylerin sorunlarını yerinde incelemek ve neler yapılabileceğini yerinde görmek adına köy ziyaretlerine devam ettiğini belirtti.

Bu çerçevede köyleri tanımak, vatandaşların dertlerine ortak olmak, yapılan ve yapılacak yatırımları yerinde incelemek için Kaymakam İhsan Emre Aydın ilçeye bağlı Gözpınar köyün de inceleme yaptı  ve vatandaşları ziyaret ettiler.

Köylerde yapımı devam eden ve biten çalışmalarını inceleyen Kaymakam Aydın, vatandaşa hizmet için ellerinden geleni yaptıklarını ifade etti.

 Köylerde alt yapı ve üst yapı çalışmalarına hız verdiklerini anlatan Kaymakam Aydın, vatandaşların sosyal yaşamlarını ve hayatlarını kolayca sürdürmeleri için çabaladıklarını kaydetti.

Köylerde vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam Aydın, “Köylerimizin kalkınmasını hızlandırmak, sorunlarını görmek, yapılabilecek yatırımları yerinde incelemek amacı ile ilçemize bağlı Gözpınar köyün incelemelerde bulundu. 
Köylerde vatandaşların sorunlarını ve köylerin sorunlarını yerinde gördü. 

Kurtalan Kaymakamı Aydın ; Köy ziyaretlerimizde vatandaşlarla bir araya gelip sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledik. Köylerimizde yaşayan halkımızın sorunlarını çözmek için 7-24 saat çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX