KAYABAĞLAR AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SALİM SEVEN OLDU.
Advert
Advert

KAYABAĞLAR AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SALİM SEVEN OLDU.

KAYABAĞLAR AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SALİM SEVEN OLDU.
Bu içerik 858 kez okundu.
Advert

Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler kapsamında  Kayabağlar Belediye Başkan Adayı, AK Parti'den Salim Seven oldu.

 

SALİM SEVEN KİMDİR

 1959 Kurtalan doğumlu ,İlköğrenimini Kayabağlar beldesin de, Ortaöğrenimimi Ankara-Cankaya ilçesin de tamamladım.

Lise öğrenimime Kurtalan açık öğretim lisesin de devam ediyorum. Vatani görevimi 1981 yılın da Ankara merkez de tamaladım.1983 yılından bu yana İnş sektörunde ülkemizin bir çok ilinde mutahit olarak hizmet verdim.Ankara büyük şehir belediyesine bağlı Tretuvar işini 10 yıldır yapmaktayım. Halen bu işi devam ettirmekteyim. Bir Kaybağlarlı ve kayabağlar halkına sevdali bir insan olarak iş hayatım boyunca bölgemizden gelen tüm halkımıza  maddii ve manevi anlamda her türlü ihtiyac  ve sıkıntılarına care olduk, olmaya devam ediyoruz.

Ayrıca partimizin kuruluşundan bu yana ailem ve yakınlarım ile birlikte her türlü çalışmalar da aktif görev aldım.12 Haziran 211 yılın da gerçekleşen Milletvekili genel secimlerin de Ak parti ankara 2. Bölgeden Milletvekili aday adayı oldum. Şahsım başta olmak üzere Ailem ve yakın cevrem ile birlikte bugune kadar yapılan tüm secimlerde adaylarımıza maddi, manevi her türlü desteğimizi verdik,vermeyede devam ediyoruz.

31 Mart 2019 Tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Secimin de aday adayı ollmamın nedeni Beldemiz de ikamet eden kardeşlerimizin yoğun istek ve talepleri dogrultusun da aday olmaya karar kıldım.

Evli ve dokuz çocuk Babasıyım.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX