VALİ ALİ FUAT ATİK’İN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI
Advert
Advert

VALİ ALİ FUAT ATİK’İN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

VALİ ALİ FUAT ATİK’İN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI
Bu içerik 478 kez okundu.
Advert

Saygıdeğer Siirtliler;

 

“Her yeni yıl; sevginin, başarının, umut ve iyimserliğin egemen olduğu, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği, yeni isteklerimizin filizlendiği bir yıldır.

 

Huzur ve güven şehri Siirt’te önceki yılda başlatılan projeleri tamamlamak, ilin sosyo-ekonomik ve kültürel yönden kalkınmasını sağlayarak, layık olduğu gelişmişlik düzeyine ulaşması için kararlılıkla sürdürülen çalışmaların, 2019 yılında da aralıksız olarak, aynı azim ve kararlılıkla devam edecektir.

 

2019 yılının, dünyada sevgi, barış ve hoşgörünün hâkim olduğu, kardeşlik, dostluk ve dayanışma duygularının egemen olduğu, birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği, terörden ve şiddetten uzak, bir yıl olmasını temenni ediyorum.

 

Ülkemizin bölünmez bütünlüğü, Milletimizin huzur ve güvenliği için canlarını feda eden tüm kahraman şehitlerimizi de saygıyla ve rahmetle anıyorum.

 

Bu duygularla, 2019 yılının; filizlenmiş umutların boy verdiği, sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve dayanışma duygularının birliktelikle yoğrulduğu bir yıl olmasını diler, tüm Siirtli hemşerilerimin yeni yılını tebrik eder, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

Ali Fuat ATİK

Vali

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX