Kurtalan İşler Kitapevi Seminer Düzenledi
Advert
Advert

Kurtalan İşler Kitapevi Seminer Düzenledi

Kurtalan İşler Kitapevi Seminer Düzenledi
Bu içerik 913 kez okundu.
Advert

İşler Yayın Grup – Çap Yayınları Kurtalan Temsilciliği tarafından Kurtalan Bahcesaray Düğün salonun da "Hedfine Ulaşmak İçin On Altın Taktik" adlı bir seminer düzenlendi.

Bahçesaray Düğün  Salonu'nda öğrenci ve öğretmenlere yönelik düzenlenen seminere mesleğinde Türkiye genelinde ün yapmış isimlerden Eğitim koçu ve Kişisel Gelişim Uzmanı Sinan İpek konuşmacı olarak katıldı.

Uzun yıllara dayanan tecrübelerini öğrencilerle paylaşan Eğitim Danışmanı ve Kişisel Gelişim Uzmanı Sinan İpek konuşmasında; öğrencilerin hayatını yakından ilgilendiren sınavı ve bu sınavdan sonra hayatlarında nelerin değişebileceğini, sınav süresince heyecanlarını nasıl yenebileceklerini, yeni sınav sisteminin kendilerinden ne beklediğini ve bilgiyi geri çağırma yöntemi gibi konularda öğrencilere  Altın değerinde taktik bilgiler verdi.

         " Hedfine Ulaşmak İçin On Altın Taktik " diyen İpek, "Türkiye genelinde bir çok yerde İşler Yayın Grup ile projeler yürütüyoruz.

Seminerimizin en önemli konusu olan " Hedfine Ulaşmak İçin On Altın Taktik " sözü ise rekabetin yoğunlaştığı, artık bir yerlerde olmak için bedellerin ödenmesi gerektiğini,  ve hiç bir başarının tesadüflerle gelmediğini tam tersine eğer bir kişi başarıyı istiyorsa ne olursa olsun onu gidip kendisinin almasını ve artık ayağa kalkmasını vurgulamaktayım dedi.

Böyle bir organizasyona ev sahipliği yaparak gençlerimizin her daim yanında olan İşler Yayın Grup Kurtalan Sorumlusu Kurtuluş Ceylan Bey'e teşekkür ediyorum." dedi.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği konferansı değerlendiren İşler Yayın Grup Kurtalan Sorumlusu Kurtuluş Ceylan, öğrencilerin ve tüm eğitim camiasının her zaman yanında olduklarını, bundan sonra da düzenleyecekleri etkinliklerle önemli isimleri öğrencilerle buluşturacaklarını belirtti.

Seminere Kurtalan kaymakamı İhsan Emre Aydın,Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay,İlçe Milli Eğitim Müdürü Faysal Polat İlçe Şübe Müdürü Adnan Yavuz Okul Müdürleri ve  öğrenciler katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX