Kurtalan'da İmam Hatip Ortaokulunda Tiyatro Etkinliği
Advert
Advert

Kurtalan'da İmam Hatip Ortaokulunda Tiyatro Etkinliği

Kurtalan'da İmam Hatip Ortaokulunda Tiyatro Etkinliği
Bu içerik 703 kez okundu.
Advert

Kurtalan Salahattin Eyyübi, İmam Hatip Ortaokulu okul öğrencileri, “Peygamlerler Sevgisii''  programı düzenledi.  Kurtalan Salahattin Eyyübi, İmam Hatip Ortaokulu  Konferans Salonunda düzenlenen program Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.
Kuran Tilavetinin ardından Okul Müdür yardımcısı Mucahit Kavut konuklara bir selamlama konuşması yaparak, katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. okulun misyonu hakkında katılımcılara bilgi verdi.
Daha sonra Erdemliler Topluluğu yıl içinde yaptığı çalışmalar sinevizyonla devem eden program okul öğrencileri tarafın dan ayet ve hadisler okundu.
Ayet ve Hadislerin ardından program Salahatttin Eyyübi Tiyatro Öğrencilerinin” Peygamber Sevgisi'' konulu tiyatro gösterimi ile devam etti. Okul Örencilerinden Şuheda Güzel 'in okuduğu, “Peygamberim'' adlı şirinin ardından program, yine Salahattin Eyyübi İmam Hatip Ortaokulu Mevlid, birbirinden güzel ilahi ve Müzik dinletisi ile sona erdi.
Programa sonunda etkinlik ile ilgili bir değerlendirmede bulunan Okul Müdürü Murat Bayrak Gerçekleştirilen etkinlikte öğretmenlerinin büyük katkılarının olduğunu belirten  katkısı olan herkese ve özellikle öğretmenlere teşekkür etti.
Öğrenci velilerinden Fikret Toktanış program ile ilgili yaptığı değerlendirmede; “Çok güzel bir program oldu. Özellikle her yıl velileri bilgilendirmek, bazı durumlarda okulla ilgili durumu paylaşmak açısından güzel oldu.
 Umarım ileriki yıllarda bunu daha güzel programlarla süslerler. Emeği geçen bütün yönetici,  öğrenci veli ve ilgili her kese teşekkür ediyoruz ve devamını diliyoruz'' dedi.
Keyifli ve anlamlı bir gece yaşadıklarını söyleyen öğrenciler ise böyle bir günü kendilerine yaşattıkları için okul yönetimi ve emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX