KADİRİ AİLESİ ADAY ADAYLARINI DUYURDU
Advert
Advert

KADİRİ AİLESİ ADAY ADAYLARINI DUYURDU

KADİRİ AİLESİ ADAY ADAYLARINI DUYURDU
Bu içerik 499 kez okundu.
Advert

31 Mart yerel seçimleri öncesi aday adaylığı sürecinin başlamasının ardından Kurtalan ilçesinde AK Parti’nin Belediye Başkanlığı Ve İl Meclis Üyesi aday adayı Mahsum Ceylan,ve Faysal Ceylan düzenlediği basın toplantısı ile aday adaylıklarını açıkladılar. 
AK Parti Kurtalan ilçe Başkanlığı binasına giden Mahsum Ceylan,ve Faysal Ceylan müracaat dosyasını İlçe Başkanı Fariz Akgül’e teslim ettiler. Mahsum Ceylan,Ve Faysal Ceylan "Mensubu olduğumuz 'Kadiri Ailesi' büyüklerimiz aday adayı olmamızı istediler. Biz de üzerimize düşen görevi yapıyoruz
“Halkımızın yoğun bir talep ve teveccühü ile, kıymetli Aile Büyüğümüz Kasım Keremaullah Ceylan’ın da olurlarını alarak 2019 yılı Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti’den Kurtalan Belediye Başkan Aday Adayı ve Siirt İl Meclis Üyeliğine talip olduğumuzu ilan ediyoruz. 
Mahsum Ceylan ; Öğrenim, Çalışma ve sosyal hayatım süresince edindiğim bilgi, beceri ve tecrübelerimi halkımızın hizmetine sunma hususunda yüklendiğim ağır sorumluluğu omuzlarımda hissediyorum. Aile büyüklerimin ve Sizlerin desteği, rabbimin inayeti ile hedeflerimize ulaşma konusunda azami gayret göstereceğimi iddia ediyorum” diye konuştu.
Faysal Ceylan ; "Aile Büyüklermiz toplanarak aldıkları karar ile İl Mesclis üyesi olmam hususun da aday adayı olmama karar verdiler. Bizler Ak Partiliyiz bizlere verilsin yada verilmesin Kadiri ailesi olarak bu dava da bayrağı en yukarıya çıkarmak için var gücümüz ile calışacaz " dedi.
AK Parti Kurtalan İlçe Başkanı Fariz Akgül ise konuşmasında, “Öncelikle aday adayımızın ,aday adaylığını tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Sürecin sonunda kim aday olursa olsun, ilçemiz, ülkemiz ve partimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX