Kurtalan Eğitim-Bir-Sen'den Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği
Advert
Advert

Kurtalan Eğitim-Bir-Sen'den Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği

Kurtalan Eğitim-Bir-Sen'den Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği
Bu içerik 642 kez okundu.
Advert

Yeni yönetimi, başkanı ve hedefleriyle Eğitim camiasına yeni bir soluk getiren  Eğitim Bir-Sen Kurtalan Şubesi tarafından yemekli bir program düzenlendi.

 

Kurtalan ilçesinde bir düğün salonunda gerçekleştirilen 400 kişinin katıldığı kaynaşma yemeğine Kurtalan Kaymakamı İhsan Emre Aydın, Kurtalan Belediye Başkanı Vekili Ahmet Minas,  İl Milli eğitim Müdürü  İhsan Güneş, Siirt  Eğitim Bir Sen Başkanı Murat Şeker,Kurtalandaki Kurum amirleri , STK lılar, okul müdürleri, öğretmenler ve sendika üyeleri katıldı. 

Özel bir düğün salonun da  düzenlenen programda konuşan Eğitim Bir-Sen Kurtalan Şube Başkanı Hüseyin Lale, Konuşmasına 2 Gun önce aramızdan  ayrılan vefat eden MURAT Onay’ı  anarak  başladı

Hüseyin Lale, öğretmenlik mesleğinin önemine değindi ; "Memleketimizin ilim ve irfan alanında gelişmesi yönünde çaba sarf eden, geleceğimizin teminatı olan nesilleri yetiştiren fedakâr öğretmenlerimizle bu gece vesilesiyle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Bu salona teşrif eden  üyelerimize hoş geldin diyor ve bu güzel tablonun oluşmasında emeği geçen bütün okul temsilcilerimizi ve emeği geçen herkesi huzurlarınızda kutluyor ve teşekkür ediyorum.dedi

 Eğitim Bir-Sen'in ortaya koyduğu misyon ve vizyonu ile üyelerinin her türlü haklarında iyileştirme sağlarken, aynı zamanda değerleriyle de var olma mücadelesini veren, milli iradesine ipotek koymaya kalkışan her türlü gücün karşısında duran bir sendikadır"  dedi.

Program ,Kaymakam İhsan Emre Aydın 24 Kasım törene gelirken Kalp krizi geçirip  rahmet  eden  Merhum Murat Onay  adına Nasih Sabaz plaketi alarak  sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX