ERDEMLİLER TOPLULUĞUN DAN GAZETEMİZE ZİYARET
Advert
Advert

ERDEMLİLER TOPLULUĞUN DAN GAZETEMİZE ZİYARET

ERDEMLİLER TOPLULUĞUN DAN  GAZETEMİZE ZİYARET
Bu içerik 650 kez okundu.
Advert
'Kurtalan SELAHADDİN EYYUBİ İMAM HATİP Ortaokulunda erdemliler topluluğu kurularak çeşitli alanlarda diğer öğrencilere örnek teşkil edecek çalışmalar yapılarak öğrencilerin olumlu davranış sergilemeleri sağlandı.
Erdemliler Topluluğun   Aile ve Esnaf ziyaretleri de oluşturularak ilkez  esnaf ziyaretlerini Kurtalan ´ da bir  esnaf zayeret ettiler.
 
 Salehattin Eyyübi Ortaokulu  Din Kültürü Ve Ahalak Bilgisi Öğretmenlerin den  Muhammed Yetek Ve Beraberinde 8 öğrenci ile birlikte Esnaf ziyaretinde bulundu.
 
 Öğrencilerin İlk Esnaf ziyaretleri olması  kendilerini çok heyecanlandırdığını ifade ettiler İlçedeki esnaf ise  İlk Ziyaret munasebeti ile tanışma faslı  ve sohbet  ve ikramlarda  bulundu.
 
Bu ziyaretlerinde Öğrencilerin Kur'anı Kerim okuması  ve Bir başka öğrencinin de  esnaflık ile ilgili Peygamber efendimizin hadislerinden  yaklaşık 5 adet okuyarak ne kadar anlamlı ve  güzel bir çalışma  İlçedeki esnafları ve velilerini mutlu etti.
 
 Muhammed Öğretmen ; bu çalışma içerisin de  yaklaşık olarak 25 öğrencinin esnaf larımızı ve aileleri  her  hafta  ziyaretlerinde bulunacaklarını ve bunu bir gelenek haline getireceklerini  söyledi.
 
İlçedeki esnaf Fikret Toktanış bu okulumuzun İdarecilerini, Öğretmenlerini ve Öğrencilerini yaptıkları bu  güzel topluluk karşısında tebrik ediyor  çalışmalarında başarılar diliyorum.dedi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX