Muhteşem Taşkıran, Kurtalan Belediye Başkanı aday adayı oldu
Advert
Advert

Muhteşem Taşkıran, Kurtalan Belediye Başkanı aday adayı oldu

Muhteşem Taşkıran, Kurtalan Belediye Başkanı aday adayı oldu
Bu içerik 1220 kez okundu.
Advert

Muhteşem Taşkıran, aday adaylığı başvuru formunu AK Parti Kurtalan İlçe Başkanlığına vererek Kurtalan Belediye Başkanı aday adayı oldu. 
AK Parti Kurtalan İlçe Başkanı Fariz Akgül’e aday adaylık başvuru formunu teslim eden Muhteşem Taşkıran, Kurtalan Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu. Taşkıran, yaptığı açıklamada; Kurtalan ilçesine hizmet için göreve talip olduğunu söyledi. Taşkıran, “AK Parti’de hizmet bir bayrak yarışıdır. Bayrağı devralan millete hizmete devam eder.

Bizde bu kutlu davada görev almak, Kurtalan ilçemize hizmet edebilmek için göreve talibiz. Başvurumuz hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.
Yerel yönetimlerin AK Parti için önemine dikkat çeken Muhteşem Taşkıran, “Cumhurbaşkanımızın; “Demokrasi, hizmet ve kalkınma, yerelde başlar” sözü, yerel yönetimlerin rolünü en güzel şekilde ifade etmektedir. " diye konuştu.
Muhteşem Taşkıran son olarak ise şunları kaydetti; “AK Parti’nin insanı merkeze alan belediyecilik anlayışı, bizim yol haritamızın merkezinde yer almaktadır. Bir tarım merkezi olan Kurtalan’ın, daha dinamik, yüzü gülen,  huzurun adresi, sahip olduğu imkanları fırsata çeviren, ve bölgesinde cazibe merkezi olan bir ilçe olması için Kurtalan’ı hep birlikte inşa etmek için göreve talibiz.

 Kurtalan bizim evimiz. Biz, Kurtalan’ın neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu göreve talip olmadan önce, zaten sürekli içerisinde yaşadığımız ilçemizin ihtiyaçlarını çok iyi analiz ettik.

Bu vesileyle, bir bayrak yarışı olan AK Parti belediyeciliğini, Değerlerimize sahip çıkarak geleceğe hazırlamak istiyoruz.” Ve bu birliktelikle tüm Kurtalan halkımız ile el ele vererek kurtalanımızı layık olduğu yere getirmek istiyoruz dedi.

Rabbim Hayırlara Vesile etsin

 

MUHTEŞEM TAŞKIRAN KİMDİR

1967 Kurtalan Merkeze bağlı  Ballıkaya köyünde doğdum Seyidi Badeye ailesinin bir  ferdiyim. (1984-1989) tarihlerin de  Belediye Başkanlığı yapmış olan Rahmetli Mehmet  TAŞKIRANININ OĞLUYUM

 Ailemiizin siyasi geçmişi   Milli Nizam,Milli Selamet Partisi,Anavatan Ve Adalat Kalkınma partisin de devam etmektedir.

Ticaret ile uğraşmaktayım

İlk ,Orta öğrenimi  ve Lise yi Kurtalan da okudum.

2003-2007 Yılların da  Siirt  Milletvekilli aday  adayı oldum.

Evliyim Dört  çocuk babasıyım. 1 Oğlum Avukat, Kızım  Psikolog,

2 oğlum da üniversiteye devam etmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX