KPSS BİRİNCİSİ ÖZEK, BAŞKAN KARAATAY'I ZİYARET ETTİ
Advert
Advert

KPSS BİRİNCİSİ ÖZEK, BAŞKAN KARAATAY'I ZİYARET ETTİ

KPSS BİRİNCİSİ ÖZEK, BAŞKAN KARAATAY'I ZİYARET ETTİ
Bu içerik 728 kez okundu.
Advert
Kurtalan ilçesinde yaşayan çiftçi bir ailenin 8 çocuğundan biri olan ve Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü geçen yıl bitiren Özek, "Türkiye birinciliği" hedefiyle ocak ayında 2018 KPSS'ye evde hazırlanarak başardı.
 
Evde çalışarak KPSS Türkiye 1. Olan Kurtalanlı İbrahim Özek Belediye Başkanı Nevzat Karaatay tarafından Cumhuriyet altını ile ödüllendirildi.
KPSS Türkiye 1. Olan Kurtalanlı İbrahim Özek, Belediye Başkanı Nevzat Karaatay'yı makamında ziyaret etti. İbrahim Özek, “ Bu başarımda, öğretmenlerime ve aileme bana verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür ederim “ dedi.
 
KPSS'de Türkiye birinciliğini kazanan İbrahim Özek'ı  Cumhuriyet  Altın ile ödüllendiren Başkan Nevzat Karaatay, başarılı öğrenciyi ve ailesini kutladı. 
 
Başkan Karaatay, “KPSS-P3 puan türünden 100 puan alarak Türkiye birincisi olan İbrahim Özek  ile gururlandık.
 
 Başarmak istiyorsak çok çalışmalıyız. İbrahim Özek, sistemli ve düzenli çalışarak bunu başardı.
 
 Kurtalan Belediye başkanı olarak  tüm Kurtalan ilçesi adına diyorumki  çok gururlandık umarım  İbrahim Özek'in başarısı tüm kurtalan ilçe öğrencilerine örnek teşkil eder her zaman başarılı öğrencilerimizin yanınızdayız ve sizleri destekliyoruz dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX