Kurtalanlı Hemşehrimiz Nizam Dilek Tekrar Siirt Barosu Başkanlığına Seçildi.
Advert
Advert

Kurtalanlı Hemşehrimiz Nizam Dilek Tekrar Siirt Barosu Başkanlığına Seçildi.

Kurtalanlı Hemşehrimiz  Nizam Dilek  Tekrar Siirt Barosu Başkanlığına Seçildi.
Bu içerik 574 kez okundu.
Advert
Kurtalanlı Hemşehrimiz  Nizam Dilek  Tekrar Siirt Barosu Başkanlığına Seçildi.

 

Siirt Barosu Başkanlığı seçimleri tamamlandı. Mevcutta Baro Başkanlığını yürüten  Kurtalan’lı Hemşerimiz Nizam Dilek, yeniden Baro Başkanı oldu.

İl Kültür Merkezin de  yapılan seçimlerde 122 üye oy kullandı. Kullanılan oylardan 71’ini alan Nizam Dilek, Siirt Barosu Başkanlığında görev tazeledi.
Baro Başkanlığı için Nizam Dilek ile birlikte Siirt ’te avukat olarak çalışan Servet Danış Ve Rıdvan Özer, başkan olabilmek için mücadele etti. Seçimlerde üyelerden 28 oyunu alan servet Danış  Ve Rıdvan Özer, 23 oy aldı.

Siirt Barosu Başkanı seçilen Dilek, destek veren herkese teşekkür etti. Baro Başkanı Nizam Dilek ;Siirt Barosu 10. Olağan Genel Kurulunu Avukatlarımızın yoğun katılımıyla bugün gerçekleştirdik. Yeniden Baro Başkanlığına beni layık gören tüm meslektaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunarım.Aday olan meslektaşlarımı kutluyor, Kurullara seçilen meslektaşlarıma başarılar diliyorum. Gerek arayarak gerekse sosyal medyada paylaşımda bulunarak tebriklerini ileten herkese şükranlarımı sunuyorum.dedi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX