Belediye Çalışıyor, Vatandaşın Yüzü Gülüyor
Advert
Advert

Belediye Çalışıyor, Vatandaşın Yüzü Gülüyor

Belediye Çalışıyor, Vatandaşın Yüzü Gülüyor
Bu içerik 964 kez okundu.
Advert
Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay  görevde 4 yılını doldururken, vatandaşlar son 2 yılda yapılan hizmetlerden memnun olduklarını söyledi. Kurtalan  Belediye Başkanı Nevzat Karaatay talimatları ile belediye ekipleri aralıksız çalışmalarını sürdürürken, vatandaşlar verilen hizmetten büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Yıllar sonra belediyenin Kurtalan’a hizmet etmeye başladığını vurgulayan vatandaşlar, yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Nevzat Karaatay teşekkür etti.
Görevde 4 yılını dolduran Nevzat Karaatay ise Kurtalan’a hizmet için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kurtalanlı ve Kurtalanlıların her türlü sorunları ile yakından ilgilenen Başkan Karaatay, haftanın belirli günleri halk toplantıları yaparak vatandaşları dinliyor.
Vatandaşlardan gelen talep ve öneriler üzerine çalışmalarını yoğunlaştıran Başkan Karaatay, ekiplerin yaptığı çalışmaları sahada bizzat incelerken, esnaf ve vatandaşların içine girip sorunları da dinliyor. 
Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Karaatay, halkın taleplerine göre hizmet atağını sürdürüyor. Göreve geldiği günden itibaren tespit edilen eksiklikleri hızlı bir şekilde gidererek vatandaşa daha kaliteli ve iyi hizmet sunmayı hedefleyen Başkan Karaatay’nın çalışmaları vatandaşlar tarafından da taktirle karşılanıyor. 
Belediyenin hizmetlerini değerlendiren vatandaşlar ise 4 yılda yapılan hizmetlerden mutlu olduklarını ve bu hizmetlerin devam etmesini talep etti.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX