Kaymakam Aydın'dan Esnaf Ziyareti
Advert
Advert

Kaymakam Aydın'dan Esnaf Ziyareti

Kaymakam Aydın'dan Esnaf Ziyareti
Bu içerik 672 kez okundu.
Advert

Kaymakam Aydın Kurtalan eski Tekel binasının Üniversiteye verilmesi konusunda çalışmalarımızın olduğunu bu konuda  ilerde Kurtalan halkına  bir  müjde verebiliriz dedi.

İlçe Kaymakamı İhsan Emre Aydın, İlçemizdeki esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

 

Ziyaretten memnun olan esnaflar, Kaymakam Aydın ile sohbet etti.

 

Kurtalan Kaymakamı  İhsan Emre Aydın bu ziyaretlerin sık sık devam edeceğini, her zaman esnafımızın yanında olduğunu ve  ilçe esnafının huzurlu ve mutlu bir şekilde daha rahat çalışabilmesi için gereken tüm desteğin sağlanacağını belirtti.

Vatandaşlarla çay içerek sohbet eden Kaymakam Aydın, sorunları dinledi.

Kurtalan Kaymakamı İhsan Emre Aydın,beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Halil Doğanay ile esnafı ziyaret etti İlçede halkı tarafından ‘halkın kaymakamı’ olarak bilinen İhsan Emre Aydın, kısa sürede yaptığı hizmetler ve halkla olan yakınlaşmasıyla büyük takdir topluyor. Kaymakam İhsan Emre Aydın esnafı ziyaret ederek, yapılan ikramları geri çevirmiyor, aynı zamanda vatandaşlarla da sohbet ederek sorunlarını dinleyerek, çözüm konusunda yardımcı oluyor. “Kaymakam Aydın; Yaptığımız ziyaretlerde vatandaşlarımızla sohbet ederek, ilçemizin sorun ve sıkıntılarını tespit ediyoruz. Her zaman vatandaşlarımız bizlere gelmemeli, bizlerin de vatandaşlarımıza giderek hem iade-i ziyaret hem sorunlarını dinlemek hem de devletimizin her zaman yanlarında olduğunu bilmelerini sağlamaktır. İnsanlarımızın hepsi bizler için aynıdır. Ayırım yapmaksızın kapımız her zaman açıktır. Kaymakam Aydın bu ziyaretlerimiz devam edecektir" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX