SAHİPSİZ TAKIM KURTALANSPOR İLGİ BEKLİYOR
Advert
Advert

SAHİPSİZ TAKIM KURTALANSPOR İLGİ BEKLİYOR

SAHİPSİZ TAKIM KURTALANSPOR İLGİ BEKLİYOR
Bu içerik 609 kez okundu.
Advert

Amatör küme futbol ligin de Kurtalan’ı temsil eden Kurtalanspor  Kurtalanlı spor severver tarafından ilgisizlikten şikâyetçi olduklarını açıkladılar.

Kurtalanı temsil eden Kurtalanspor eski yıllarını arar oldu. Mavi Beyazlılar ilgi gösterilmiyor. Bu gençler saha nasıl çıkıyor,maçlara nasıl gidiyor, maç maşlzemeleri nereden alınıyor,,lisanslar nasıl çıkıyor,kimsenın umrunda değil. Allahtan Kurtalan Belediyemiz  var da Kurtalanspor’un istekleri karşılanıyor. Ancak olayı sadece Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay’a yıkmamak gerek.Belediye Başkanı Nevzat Karaatay her yıl malzemeleri alıyor müsabakalara gitmek için otobüs veriyor ,Lisans parası konusunda yardımcı oluyor.

Çok güzel bir stadımız var her sene şampiyonluğa oynayan bir takımımız var ama maalesef takımımıza ilgi yok. Tarihi başarılarla dolu Kurtalanspor’umuzu eski şaşalı günlerine döndürmek  ve heyecan yaratmak için herkes elini taşın altına sokmak durumundadır. Tek ortak değermiz olan takımımıza destek olmak zorunluluğumuz vardır. Kurtalansporseverler tüm iş adamlarımıza ,siyasi parti temsilcilerimize,Siirt Milletvekili Osman Ören’e sesleniyoruz.Lütfen takımımıza gerekli desteği veriniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX