“ÇALIŞMAYAN KURUMLARIN GÖZYAŞINA BAKMAYACAĞIZ”
Advert
Advert

“ÇALIŞMAYAN KURUMLARIN GÖZYAŞINA BAKMAYACAĞIZ”

“ÇALIŞMAYAN KURUMLARIN GÖZYAŞINA BAKMAYACAĞIZ”
Bu içerik 692 kez okundu.
Advert

Eski valilik önündeki Elit Kafe’de düzenlenen toplantıda gazetecilerin sorularını cevaplayan Ören, ekstra sorunlar çıkmaması durumunda 7 Eylül’de havaalanının biteceğini, çalışmayan, proje üretemeyen kurum müdürlerinin de gözyaşına bakmayacağını aktardı.

Ören, şunları söyleri:

“Memleketin sorunlarını çözme noktasında sıkıntımız yok

SİİRT-KURTALAN, ERUH-ŞIRNAK

Siirt Kurtalan karayolu devam ediyor, Kurtalan-Batman karayolunu 2018-2019 yılı yatırım programına dahil ettik ve bu yol tamamıyla beton asfalt olacak. Kurtalan’da 5 noktada karayolları çalışmaları devam ediyor. Polis Meslek Yüksek Okulu yanından başlayarak Organize Sanayi bölgesine, bir viyadük yapılacak şekilde kestirme bağlantı yapılarak, aynı zamanda yatırımcıların işini de kolaylaştıracağız. Siirt-Eruh yolu üzerinde yapılan viyadükün bu yıl bitmesi bekleniyor. Eruh yolu ıslah edilerek, Eruh-Şırnak ve Şırnak Habur bağlantısı sağlanacak. Ayrıca Şirvan-Cevizlik-Hizan yolu ıslah edilerek, Beğendik ile Hizan yolunu yapılıyor. Pervari ve Şirvan artık son nokta değil.

Çalışmayan ve proje üretemeyen kurum müdürlerin, temsil ettikleri kurumu daha fazla işgal etmelerine müsamaha göstermeyeceklerini aktaran Ören, “Çalışmayan, proje üretemeyen kurum müdürlerinin gözyaşına bakmayacağız. Valimizle, basınımızla ve halkımızla el birliğiyle ilimizi hak ettiği noktaya taşıyacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX