Başkan Karaatay’dan Engellilere Akülü Araba
Advert
Advert

Başkan Karaatay’dan Engellilere Akülü Araba

Başkan Karaatay’dan Engellilere Akülü Araba
Bu içerik 573 kez okundu.
Advert

Kurtalan Belediye Başkanlığı Tarafından 2014 yılından beri Engelli vatandaşlara yönelik düzenlenen ‘’ Engelsiz Yaşam’’ Kampanyası kapsamında her ay belediyenin bütçesine göre birer, ikişer veya üçer adet Akülü Tekerlekli sandalye ihtiyaç sahiplerine veriliyor.

Başkan Karaatay engelli vatandaşlara özel ilgi gösterdiğini, onların talep ve ihtiyaçlarını anında yerine getirdiğini belirtti.

Bugün Belediye hizmet binasında düzenlenen törenle Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay tarafından 82. Akülü Tekerlekli sandalye 25 yaşındaki bedensel engelli Halil Demirhan ve Mumine Uluşık adındaki engelli vatandaşa verildi.  Tören esnasında açıklama yapan Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay, ‘’Her zaman engelli vatandaşlarımızın yanındayız. Gönül isterdi ki bütün engelli vatandaşlarımıza katkıda bulunalım ama bizde elimizdeki imkanlarla onlara destek verme ve onları mutlu etme çabasındayız.  82. Kez Akülü tekerlekli sandalye veriyoruz. Bu çalışmalarımızdan dolayı Türkiye genelinde ödüllendirildik. Gurur duyuyoruz” dedi. 

Başkan Karaatay Engelli vatandaşlarımıza  bir nebze olsun kendilerine  yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize, Kurtalan Belediye başkanlığı olarak sadece Kurtalan ilçe sınırlarında değil  Pervari, Eruh, Baykan’da da bize ulaşabilen  engelli vatandaşlarımıza her zaman  Kurtalan Belediyesi olarak yardımcı olduk ve olamaya da devam ediyoruz dedi.

Engelli genç Halil Demirhan ise kendilerine akülü araba yardımında bulunan Başkan Karaatay’ya teşekkür etti. Engelli genç kız Mumine Uluşık’ın sevinçli anları görenleri duygulandırdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX