VEKİLLER YOLU SAHİPLENDİ..
Advert
Advert

VEKİLLER YOLU SAHİPLENDİ..

BATMAN- SİİRT YOLU SENEYE BETON ASFALT OLACAK...

VEKİLLER YOLU SAHİPLENDİ..
Bu içerik 666 kez okundu.
Advert

BATMAN- SİİRT YOLU SENEYE BETON ASFALT OLACAK...
Batman-Siirt karayolunda yaşanan ölümlü ve yaralamalı trafik kazalarının mucurlu asfalttan kaynaklandığını belirten iki şehrin vatandaşları sosyal medya ve aracılığımla seslerini duyurmak istediler.
Yüzlerce kişinin yorum yaparak eleştirdiği bu yolla ilgili hem Siirt, hemde Batman AK Parti milletvekilleriyle görüştüm.
Siirt milletvekili Osman Ören vatandaşların haklı olduğunu belirterek yeni dönemde bu işin takipçisi olacağını ve yolun beton asfaltla kaplanması için çaba harcayacağını ve hedefinin  yolu 2019 programına aldırmak olduğunu söyledi.
Batman milletvekili Ziver Özdemir de görüşmemizden sonra Karayolları Genel Müdürlüğüyle irtibata geçerek yol hakkında bilgi aldı. Daha sonra bana açıklamada bulunan milletvekili Özdemir mucurlu yolu istemediğini belirtti ve 2019 yılında beton asfalt ihalesinin yapılması için Genel müdürden söz alacağını açıkladı.
Ben hem sayın Osman Ören, hemde sayın Ziver Ozdemir'in konuyla ilgili samimiyetlerine inanıyorum. 
2019 yılında Batman-Siirt yolunun beton asfalt dönüşmesini bekleyeceğiz. Sayın vekillerin sözlerinin arkasında durarak daha fazla insanın hayatlarını kaybetmemesi için gerekeni yapmalarını diliyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX