Kaymakam Aydın, Gazetemizi Ziyaret etti
Advert
Advert

Kaymakam Aydın, Gazetemizi Ziyaret etti

Kaymakam Aydın, Gazetemizi Ziyaret etti
Bu içerik 474 kez okundu.
Advert

Kurtalan ilçesini atanan Kaymakam İhsan Emre AYDIN iadeyi ziyaretlerine başladı.

Kurtalan Kaymakamı İhsan Emre AYDIN gazetemizi iadeyi ziyarette bulunarak İmtiyaz sahibi Fikret Toktanış ile ilçemiz için neler yapılması gerektiği konusunda fikir alışverişinde bulundular.

Kaymakam İhsan Emre AYDIN, basının toplumun adeta gözü ve kulağı olduğunu belirtti. Gerçekleştirilen ziyaretlere karşılık iade-i ziyaret yaptığını, hem de basın mensuplarıyla ilçe hakkında fikir alışverişinde bulunduğunu ifade eden Aydın, göreve başladığından bu yana işletme ve işyerlerini ziyaret ederek tanışma ve bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla böyle bir uygulama başlattığını söyledi.

Kaymakam Aydın, “Gezilerimiz ve ziyaretlerimiz belirli bir program dâhilinde devam edecek. Yerel basın ilçemizin tanıtımına çok büyük katkıda bulunmaktadır. Gazeteciler, toplumu aydınlatmakta çok büyük ve aktif rol oynamaktadırlar. Bunun sorumluluğu ve bilincinde hareket edildiği zaman ortaya çok güzel işler çıkıyor. Gazeteciler, toplumun gözü ve kulağıdır, ilçede olan biten her şeyi vatandaşlara duyuruyor ve bilgilendiriyor. Bu da toplum yararına en büyük hizmetlerden bir tanesidir. Gazetecilerin, görevlerini yerine getirirken, fedakârca çalıştıklarının bilincindeyiz. Basın mensuplarımızın çalışma şartlarının kolaylaştırılması, onlara gereken desteğin sağlanması toplum olarak hepimizin görevidir.dedi

İlçe Kaymakamını misafir etmekten büyük mutluluk duyduk diye sözlerine başlayan Kurtalan Ekspres gazetesi imtiyaz sahibi Fikret Toktanış, “Devlet temsilcileri ve idari mekanizma yöneticilerinin esnaflarımıza ve iş yerlerine gelmeleri, onlarla tanışmaları bilgi alışverişinde bulunmaları güzel bir uygulama örneğidir. İşletmeler hakkında bilgi almak, onların dertleriyle, sorunlarıyla ilgilenmek ve çözüm yollarını birlikte aramak için atılmış  bir adım olarak görüyorum.” dedi.

     Fikret Toktanış;  Kurtalan Ekspres Gazetesi olarak “İşyerimize kadar gelerek bizleri ziyaret eden ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen bu nazik davranıştan dolayı İlçe Kaymakamımız İhsan Emre AYDIN’a şahsım ve personelimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX