Meyve suyunda Kurtalan markası; Kani
Advert
Advert

Meyve suyunda Kurtalan markası; Kani

Meyve suyunda Kurtalan markası; Kani
Bu içerik 993 kez okundu.
Advert

Kurtalan İlçe sınırındaki Yunuslar köyünde yetiştiriliyor. 

Kurtalan İlçe sınırındaki Yunuslar köyündeki elma ve diğer meyve ürünlerin bulunduğu fide alanına yeni ekim alanlar eklenirken, OSB’deki fabrikaya da devasa soğuk hava deposu yapıldı. 4 Bin metrekarelik alanda 3000 ton kapasiteli soğuk hava deposu inşaatının bittiğini söyleyen işadamı ; Sabit Ceylan “Profesyonel bir ekiple meyve suyu imalatı üretimine başladık.  Pazarlama ekiplerimiz piyasaya daha kaliteli ve daha uygun bir fiyatla ürün sunuyor”  Sabit Ceylan; Meyva Suyu Fabrikamız, Türkiye genelinde kurulmuş meyve suyu fabrikalarıyla yarış edebilecek çok özel kapasitelere sahip tir dedi

“Bölgenin ürünlerini Türkiye pazarına sunacağız”

Ünlü gıda markası Tariş’ten bir heyet, OSB’de büyümeye devam eden Fernas Gıda bünyesindeki meyve suyu fabrikasında incelemelerde bulundu.

Meyve suyu üretiminde markalaşan Fernas Gıda tesislerini ziyaret eden ünlü gıda markası Tariş’ten bir heyet, bölgenin ürünlerini Türkiye pazarına sunmak için fikir alışverişinde bulundu.

TARİŞ HEYETİ, BATMAN’DAYDI
Batman Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim kapasitesini artıran Fernas Gıda, meyve suyu üretiminde çıtayı yükseltiyor. Tariş Genel Müdürü Ruhkan Alkaya, Tariş Türkiye Satış Müdürü Uğur Tan, Tariş Bölge Müdürü Korhan Ceylan ve Ürün Geliştirme yöneticisi Ömür Karaaslan, Fernas’ın meyve suyu üretim tesislerinde incelemelerde bulundu. Fernas Gıda Genel Müdürü Gökhan Gökdemir, Fabrika Müdürü Sabit Ceylan, Satış ve Pazarlama Direktifi Yunus Akar’la görüşen Tariş yöneticileri, görüş alışverişinde bulundu. Batman ve bölgenin diğer illerinde organik üzümünün üretimi planladıklarını belirten Fabrika Müdürü Sabit Ceylan: “Tariş heyeti, fabrikamızı ziyaret etti. Bu bölgede yapılabilecek, katma değer sunabilecek, bu bölgenin potansiyelini değerlendirebilecek ihtimaller üzerine görüş alış verişi yaptık. Bunun üzerine güç birliği yaparak, bu bölgeye neler kazandırabileceğimizi istişare ettik. İnşallah devamında güzel sonuçlar ortaya çıkacaktır. Tariş, kuru ve yaş üzüm noktasında Türkiye’nin en büyük firmalarından biri. Özellikle bölgenin organik üzümünün değerlendirmesi konusunda istişare ettik” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX