YKS’ye girecek öğrencilere ücretsiz ulaşım
Advert
Advert

YKS’ye girecek öğrencilere ücretsiz ulaşım

YKS’ye girecek öğrencilere ücretsiz ulaşım
Bu içerik 423 kez okundu.
Advert

YKS’ye girecek öğrencilere ücretsiz ulaşım

 

Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay, 30 Haziran Cumartesi ve 1 Temmuz Pazar günü yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) katılacak aday ile görevlilere ücretsiz toplu taşıma hizmeti verecek.

Bu hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrenciler ve görevliler Kurtalan  Belediye Başkanı Nevzat Karaatay  YKS girecek tüm öğrencilerimi ze ulaşım araçlarından ücretsiz yararlanacak.Kurtalan Belediye Başkanlığından yapılan açıklamada, “30 Haziran Cumartesi ve 1 Temmuz Pazar günü yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) katılacak öğrencilerin sınav noktalarına ulaşımlarında kolaylık sağlamak amacıyla sabah saat 07.00 ile akşam saat 17.00 saatleri arasında Kurtalan Munubusleri Kurtalan Belediye başkanlığımız   tarafından ücretsiz ulaşım hizmeti verilecektir. Uygulamadan sınav giriş belgelerini ibraz eden öğrenciler ve görevliler faydalanacaktır” denildi.

Başkan Karaatay  öğrencilere başarı diledi

Kurtalan Belediye  Başkanı Nevzat Karaatay, “Sınava katılacak öğrencilerimiz Kurtalan munubus  durağına ait araçlardan ücretsiz yararlanacak. Sınava girecek olan tüm öğrencilerimizin emeklerinin karşılığını almaları temennisiyle, başarılar dilerim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX