CUMHURBAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMİ'NE DOĞRU
Advert
Advert

CUMHURBAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMİ'NE DOĞRU

CUMHURBAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMİ'NE DOĞRU
Bu içerik 591 kez okundu.
Advert

24 Haziranda gerçekleştirilecek olan milletvekilliği seçimleri öncesin de secim çalışmlarını ara vermeden sürdürüren Ak Partı milletvekili adayı Sadettin Sabaz  Kurtalan İlçesin de  seçim çalışmalarına  devam etti.

Beraberinde Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay ve partililerle esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Sabaz, 24 Haziran'da yapılacak seçimler için destek istedi.

25 Haziran sabahı Siirt te ve Türkiyenin her coğrafyasın da Birlik Beraberlik,Kardeşlik ve Huzur içerinde yaşıyacağız 81 Milyon tek vücut olduk Siirtte ve Türkiyede yaşanan her ne varsa tarihe  gömecez . Çünkü bu sefer Milletimizin Devam demesiyle iş başına gelecek olan tecrübeli kadrolar  var

Bizler milletimiizn sıkıntılarını ve isteklerini biliyoruz bunuda çözecek olan Ak parti  iktidarıdır.

Bürokrasinin her kademesinde görev yaptığını aktaran Sabaz,

 "Bugüne kadar bürokrat olarak hizmet ettiğim hemşehrilerime, bundan sonra milletvekili olarak daha etkin bir şekilde hizmet etmek amacıyla bu kutlu yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Bizler halkın efendiliğine değil hizmetkarlığına talip oldum. Halkımızın desteğiyle seçildiğimiz takdirde bürokraside hemşehrilerime gösterdiğim sıcaklığı parlamentoda da göstereceğim." dedi.

 

Bürokrasinin her kademesinde görev yaptığını aktaran Sabaz, "Bugüne kadar bürokrat olarak hizmet ettiğim hemşehrilerime, bundan sonra milletvekili olarak daha etkin bir şekilde hizmet etmek amacıyla bu kutlu yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Bizler halkın efendiliğine değil hizmetkarlığına talip oldum.

Sabaz, AK Parti'nin bu seçimlerden de zaferle çıkacağına inandığını kaydetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX