Kurtalan'da Asfaltlama Seferberliği
Advert
Advert

Kurtalan'da Asfaltlama Seferberliği

Kurtalan'da Asfaltlama Seferberliği
Bu içerik 712 kez okundu.
Advert

Kurtalan ilçesindeki bozuk yollar son 1-2 yılda  asfaltlandı.


Hummalı bir çalışma yapan ekipler, ilçedeki bozuk yolları tek tek belirleyerek harekete geçti. Vatandaşlardan gelen talepleri de yerinde değerlendiriyor
Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay' da, çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Karaatay,  "Kurtalan'da  tüm ilçede kaldırım, kavşaklarda bozukyol kalmayana kadar çalışmalarımıza aralıksız devam edecez. Halen devam eden Sümer mahhalesi sıcak asfalt,ve parke taş döşeme çalışmaları devam ediyor ve aynı zamanda kaldırımlar genişletilerek  ilçemize güzel bir  görüntü veriyor. Kurtalan da alt yapı çalışmalarında son aşamaya gelindi" dedi.
İlçenin yazın tozdan ve topraktan, kışın çamurdan kurtulması gerektiğini aktaran Başkan Karaatay, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Güvenli yaya kaldırımlar başta olmak üzere, ilçede altyapı anlamında ve üst yapı çalışmalarında tam bir seferberlik başlattık. Ekiplerimiz mesai gözetmeksizin İlçenin her noktasına erişme gayreti içindeler. KUrtalan Belediyesi, ilçede asfalttan kaldırıma, ve yürüyüş yollarına kadar her alanda yılların birikimi olarak yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmak için adeta seferberlik başlattı.
Belediyenin altyapı çalışmalarıyla cadde ve sokakların çehresi değişip güzelleşirken, Kurtalanlılar temiz, rahat ve huzurlu bir ilçe de yaşamanın mutluluğunu yaşıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX