ALLAH BİRİLERİNİN.....
Advert
Advert

ALLAH BİRİLERİNİN.....

ALLAH BİRİLERİNİN.....
Bu içerik 628 kez okundu.
Advert

ABD'nin Büyük Elçiliğini Kudus'e taşıma protestolarında 58 Filistinli masum genç İsrail/ABD kurşunlarıyla şehit; 2000'den fazla kişi ABD-İsrail kurşunlarıyla yaralanırken ABD konsolosluğunda kahkaha ve alkışlar ortalığı inletiyodu.
Katliamın mimarı Trump 'Harika bir gün' twittini atıyorduç
'Allah birilerinin belasını versin diyeceğim' ama belayı kimler için isteyeceğimi bilemiyorum. Herkes 'Allah İsrail ve ABD'nin belasını versin' derken ben tereddüt ediyorum. 
ABD-İsrail'in belasını niçin Allah versin? 
Allah onların belasını vermeyi müslümanlara bırakmamış mıdır? 
Bir Müslüman hanımın başörtüsüne elini uzatan Medine Yahudilerinin belasını Allah mı verdi, Resûlullah (s) ve O'na inanan müslümanlar mı verdi?
Resûlullah (s) ve 'müslümanlar' hiçbir zaman kendilerinin yapmaları gerekenleri Allah'a havale etmediler. Hatta Resûlullah (s) ve sahabe Allah'ın evini Ka'be'yi müşriklerden kurtarmayı bile Allah'a havale etmediler ve kendileri gidip Allah'ın evini müşriklerden temizlediler.
Saldırı hazırlığında müşrikleri Bedir'de Allah'a havale etmediler ve kendileri gidip kanlarını akıtarak müşrikleri tepelediler.
Müşriklerin kapısına dayandıkları Medine'yi korumayı Allah'a havale etmediler ve onlarca şehit vererek Uhud'ta kanlarını akıtarak müşriklerle savaştılar ve Medine'yi savundular. 
Salahaddin-i Eyyübî, Kudüs'ü işgal eden Haçlıları Allah'a havale etmedi; binlerce şehit vererek kendisi ordusuyla Kudüs'ü Haçlılardan korudu ve onları kumlara gömdü.
Şimdi, birisi müslümanların burnunu kanatsa, 'Allah belasını versin' deyip Allah'a havale ediyorlar.
Müslümanlarla Yahudiler yer değiştirmişler. Eskiden müslümanlar kendi sorunlarını Allah'a havale etmeden kendileri çözerlerken Yahudiler sorunlarını Allah'a havale edip oturuyorlardı: Musa (as), 
'Ey halkım! Allah'ın size va'dettiği kutsal topraklara girin ama (inancınızdan) vazgeçmeyin, yoksa kaybedenlerden olursunuz' dedi. Yahudiler, 'Ey Musa! Unutma ki o topraklarda zorba bir halk yaşıyor, onlar uzaklaşmadıkça biz kesinlikle oraya girmeyeceğiz, ama eğer oradan uzaklaşırlarsa o zaman gireriz...Ey Musa! O halde sen ve Rabbin gidin ve (onlara karşı) birlikte savaşın! Biz burada kalacağız' dediler.' (Maide, 5/21-22, 24)
Şimdi müslümanlar yerlerinde oturup yerlerine 'Allah'ın savaşması'nı istiyorlar.
Bireysel olarak içi yanan samimi müslümanlar bir şey yapamıyorlar. Kahroluyorlar ancak ellerinden bir şey gelmiyor. 
Ya yöneticileri..Kene gibi saltanatlarına yapışıp müslümanları sömürenler..
Geçici saltanatlarını korumak için kendilerini, inançlarını, vatanlarını ve halklarını satarak ABD'ye, İsrail'e köpeklik yapanlar...
Müslümanları öldürdükleri silahların parasını ABD-İsrail'e sağlayanlar...
Kudüs'ü satanlar...
Mescid-i Aksa'yı satanlar...
Ümmeti satanlar...
Rasûlullah (s)'ın Ravza-ı Mutahhara'sının karşısında, papanın talimatıyla devasa bir kilise yaptırıp çan seslerini çınlatarak Resûlullah (s)'a ihanet edenler...
Allah hangilerin belasını versin?...
Bütün kutsallarını satanların mı belasını versin? 
Kendi kutsallarını savunan İsrail ve ABD'nin mi belasını versin?
Allah bütün zalim ve hainlerin belasını versin!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX