Başkan Karaatay Ramazan Ayını Kutladı
Advert
Advert

Başkan Karaatay Ramazan Ayını Kutladı

Başkan Karaatay Ramazan Ayını Kutladı
Bu içerik 611 kez okundu.
Advert

Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay yayınladığı kutlama mesajlarıyla 11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Başkan Karaatay'dan Ramazan mesajı
Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay, "Çok kıymetli hemşerilerim ; Özündeki rahmet, Merhamet ve bereket ile şahlandırdığı sevgi, Birlik, Beraberlik, kardeşlik ve paylaşma duygularıyla toplumsal hayatın huzur ve barışına büyük katkı sağlayan Mübarek ramazan ayına kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. 
 Bu ayda tüm Müslümanların en yakınından başlayarak komşu ve akrabalarını gözetmeleri, yoksul ve garibanlara yardımcı olmaları, onlarla sofralarını paylaşmaları büyük önem arz etmektedir. Bu ayda, kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakarak herkesle kucaklaşmalı, hoşgörü, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı daha da güçlendirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle çok kıymetli hemşerilerimin ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyor,  Bu ramazan ayının İlçemiz, Bölgemiz, Ülkemiz ve tüm İslam aleminin Huzur, Barış, Kardeşlik, Birlik ve Beraberliğine vesile olmasını temenni ediyor,  Sağlık ve esenlikler diliyorum..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX