Bahçelievler Mahallesi Yeni Camisine Kavuştu
Advert
Advert

Bahçelievler Mahallesi Yeni Camisine Kavuştu

Bahçelievler Mahallesi Yeni Camisine Kavuştu
Bu içerik 501 kez okundu.
Advert

Kurtalan Bahçelievler Mahallesi'nde yapımı tamamlanan Bahçelievler Camisi açıldı. Cami, Kurtalan Kaymakamı Musa Üçgül, İlçe Müftüsü Mehmet Nedim Yılmaz Ve İlçe Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürü Bedri Ekinci'nin katılımıyla birlikte ibadete açıldı.
Yüzlerce vatandaşın akın ettiği cami açılışına  Kurtalan Kaymakamı Musa Üçgül,İlçe Müftüsü Mehmet Nedim Yılmazve İlçe Gıda Tarım Ve Hayvancılım Müdürü Bedri Ekinci ve birçok vatandaş katıldı.
"Camimiz Bahçelievler'e hayırlı olsun»
Cami açılışında konuşan Kurtalan Kaymakamı Musa Üçgül, " Rabbim, bizim bu camiyi güzelleştirdiğimiz gibi kendimizi de güzelleştirmeyi, ahlakımızı da güzelleştirmeyi nasip etsin. 
Camimiz Bahçelievler mahallemize, Kurtalanımıza hayırlar getirsin, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 
İnşallah bu güzel camilerimizin sayısını artırmayı nasip etsin ve bizlere de bu camilerimize yakışacak nitelikte Müslüman olmayı nasip etsin" ifadelerini kullandı.Kurtalan İlçe  Müftüsü Mehmet Nedim Yılmaz, "Değerli kardeşlerim öncelikle ibadete açılan bu camimizin hayırlı hizmetlere vesile olmasını cenab-ı hak'tan niyaz ediyorum. Bu ve bunun gibi diğer camilerimizin Allah yolundaki tüm faaliyetlerin icrasına öncülük eden, destek olan ve yardım eden tüm kardeşlerimizden rabbim razı olsun. Hayırlarını makbul eylesin" diye konuştu.

Bahçelievler Mahhale  Muhtarı  Kazım Yılmaz ise Camimizin eksiklikleri  olduğunu belirterek hayır severlerin yardımlarını beklediklerini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX