Sosuncu akaryakıt istasyonu açıldı
Advert
Advert

Sosuncu akaryakıt istasyonu açıldı

Sosuncu akaryakıt istasyonu açıldı
Bu içerik 1616 kez okundu.
Advert

Kurtalan, iş adamı Bedri Sosuncu'a ait akaryakıt istasyonu törenle hizmete açıldı.

Kurtalan’da daha önce bir çok yatırımı olan  Bedri Sosuncu  Kendi Memlketi olan Kurtalan’a ilk Beton santralini kazandıran iş adamlarımızdandır.

Kurtalan Ziyaret yol güzergâhı üzerinde hizmete giren Kadail Petrol akaryakıt istasyonunun açılış kurdelesini  Kadoil Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu Kurtalan Ziraat Oda Başkanı Hüseyin Günbat, Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Başkanı Ekrem Karataş, DEDAŞ ilçe Müdürü  Mahsum Soysal STK lılar ve vatandaşların katılımıyla görkemli bir açılış yapıldı

İş adamı Bedri Sosuncu, kendi memleketine yatırım yapmaktan mutluluk duyduğunu söyleyerek, açılış davetine katılan herkese teşekkür etti. Kadoil Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, Ziraaat Oda Başkanı Ve Esnaf Sanatkarlar başkanı ve DEDAŞ ilce Müdürü ise yapılan yatırımın ilçe halkına hayırlı olmasını dileyerek, "Hızla büyüyen ilçemizde iş ve istihdamı sağlayan iş adamlarına ve esnafa çok teşekkür ederim. Bedri Sosuncu’ya  da kendi ilçesini unutmayarak böyle bir tesisi kazandırdı. Hayırlı olsun" diye konuştular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX