Kurtalan'da vergi rekortmenlerine plaket verildi.
Advert
Advert

Kurtalan'da vergi rekortmenlerine plaket verildi.

Kurtalan'da vergi rekortmenlerine plaket verildi.
Bu içerik 898 kez okundu.
Advert

Siirt Defterdarı M.Beşir Balbay, Gelir  Müdürü Cemal Yusufoğlu, Kurtalan Malmüdürü Gündüz İrinal, Milli Emlak Müdürü Süleyman Eski,Gelir Uzmanı Cemal Aksunger, 2017 yılı gelir vergisinde en yüksek beyanda bulunanlar arasında ilk 5 kişi arasında bulunan Burhan Dayan ve Yasin İnşaat Sahibi İsa Öztaş’ı ziyaret etti.

Kurtalan’da  2017 yılı Siirt ilin’de vergi rekortmenleri listesin’de ilk 5(beş)e giren vergi rekortmenlerine maliye bakanı Naci Ağbal tarafından imzalanan Teşekkür belgeleri İlçemiz Mükelleflerinden Burhan Dayan Ve Yasin İnşaat yönetim kurulu başkanı İsa Öztaş’a  Siirt defterdar vekili  M. Beşir Balbay tarafından plaketler sunuldu.

29. vergi haftası kapmasamında Türkiye geneli  en yüksek vergi beyanında bulunan ilk 5 vergi  mukelkleflerine verilen  plaketler ilimiz genelin’de ilk 5 sıralamaya giren  ilçemiz’in  2(iki) mukellefi  Yasin İnşaaat, Burhan Dayan 'ı kutlayan Siirt Defterdarı Beşir Balbay, Maliye Bakanı Naci Ağbal imzalı teşekkür belgesini sundu. 

Maliye Bakanı Naci Ağbal imzalı teşekkür belgesini mukelleflere teslim eden Siirt  Defterdarı Beşir Balbay, " Ülkemizde yapılan tüm yatırımlar alt yapıdan, üst yapıya, eğitimden sağlığa, ulaşımdan sosyal tesislere Yol,Su, Elektirik bunları hemen hemen tamamı devletin elde ettiği ve topladığı vergi gelirleriyle gerçekleşiyor. Bu kapsamda verdiğimiz her vergi kendi geleceğimiz kendi sağlığımız kendi kalkınmamız acısından da önemli” dedi.

Burhan Dayan ve Yasin İnşaaat Sahibi İsa Öztaş ise, "Sayın Defterdarın nezdinde bütün defterdarlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Gelecek olan nesillere daha iyi bir ülke bırakmak için vergimizi ödemeye devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX