KAYABAĞLAR BELEDİYESİ OKULLARA SPOR MALZEMESİ DAĞITTI
Advert
Advert

KAYABAĞLAR BELEDİYESİ OKULLARA SPOR MALZEMESİ DAĞITTI

KAYABAĞLAR BELEDİYESİ  OKULLARA SPOR MALZEMESİ DAĞITTI
Bu içerik 652 kez okundu.
Advert

Kurtalan'ın Kayabağlar Belde Belediye Başkanlığı tarafından ilçede bulunan 3 okula spor malzemeleri ve ekipmanları dağıtıldı.

Spor malzemeleri ve araç gereç kapsamında okullara basketbol, voleybol, masa tenisi ve bütün spor topları ayrıca voleybol filesi ve forma gibi malzemelerin yer aldığı setler hediye edildi. 

Kurtalan Kaymakamı ve Kayabağlar Belde Belediye Başkanı Musa Üçgül, amaçlarının sağlıklı nesiller yetiştirmek olduğunu söyledi. Başkan Üçgül, “Bunun içinde spor yapmak çok önemli. Bizler çocuklarımızın hem spor yapmasını hem de sağlıklı yaşaması için spor malzemeleri dağıtım etkinliği düzenledik.
 Sportif faaliyetlerin eğitimin bir parçası olduğunu unutmamamız gerekiyor. 
Eğitim konusunda ve spor konusunda hassasiyet göstermekteyiz” dedi.“Spordaki başarı hayattaki başarı için çok önemli”Okullarda asıl önemli olanın gençlerin ihtiyacı bulunan spor malzemelerini karşılayabilmek olduğunu belirten Kaymakam ve Belediye Başkanı Musa Üçgül açıklamalarını şöyle sürdürdü:“Okullarımıza spor malzemesi desteği sağlıyoruz. 

Spordaki başarı hayattaki başarı için çok önemli. Belediye olarak çocuklarımızın sağlıklı ve modern ortamlarda ücretsiz spor yapabilmeleri için spor parkları yapıyoruz”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX