Kayabağlar Belediyesinden “Hoş Geldin Bebek” Paketi
Advert
Advert

Kayabağlar Belediyesinden “Hoş Geldin Bebek” Paketi

Kayabağlar Belediyesinden “Hoş Geldin Bebek” Paketi
Bu içerik 491 kez okundu.
Advert

Belediyemizden Bebek Sahibi Olan Ailelere Yönelik “Hoş geldin Bebek” Projesi
Beldemizde bebek sahibi olan ailelere yönelik “Hoş geldin Bebek” projesi başlatan Belediyemiz, bebek sahibi olan ailelere bazı ihtiyaçlarının karşılandığı bir set hediye ediyor.
“Sosyal Belediyecilik” anlayışıyla hareket eden Belediyemiz, yaşamın her alanında kolaylık sağlayacak farklı projeler üretmeye devam ediyor. Bunlardan en yenisi ise bebek sahibi olan ailelere yönelik “Hoş geldin Bebek” projesi. Doğum yapan annelere, içerisinde yeni doğan bebeğin ihtiyaç duyacağı malzemelerin yer aldığı bebek çantası hediye ediyoruz.
Proje kapsamında Başkan Vekili ÜÇGÜL, Beldemizde yeni bebek sahibi olan bir aileyi ziyaret ederek, bebeğin ailesine “Hoş geldin Bebek” seti hediye etti. Kayabağlarlı ailelerimizin sevincinde de üzüntüsünde de yanlarında olduklarını belirten Başkan Vekili ÜÇGÜL, “Bu mutlu günlerinde anne ve babaların mutluluğuna ortak olmak ve ufak da olsa bir katkıda bulunmak istedik. Kayabağlar'da dünyaya gelen bebeklerimizin, ilk günlerinde ihtiyaçlarını karşılayacak seti annelerimize hediye ediyoruz. Hayatın her alanında, yaşamın her evresinde vatandaşlarımızın yanında oluyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX