BAŞKAN KARAATAY ESNAF VE VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ
Advert
Advert

BAŞKAN KARAATAY ESNAF VE VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

BAŞKAN KARAATAY ESNAF VE VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ
Bu içerik 606 kez okundu.
Advert

Belediye Başkan Nevzat Karaatay yatırım programı ile altyapı ve üstyapı hizmetlerinin yapılıp ihya edilmesi için 2017 yılında dönük yapılan hizmetlerde  “2017 Kurtalan Dönüşüm Programı” İlçe' de kendini göstermeye başladı.
İlçenin değişik noktalarındaki çalışmaları denetleyen Başkan Karaatay, boş vakitlerinde ise esnaf ve vatandaşlarla buluşmayı ihmal etmiyor.
Sokakta esnaf ve vatandaşlarla buluşan Başkan Karaatay, burada belediyenin yatırım ve hizmetleri hakkında paylaşımlarda bulundu.
Karaatay konuyla ilgili açıklamasında her zaman halkın içinde olarak vatandaşların talep ve önerileri çerçevesinde hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi.Başkan Karaatay açıklamasında, “Bu güne kadar hep halkın içinde oldum. Bu sayede vatandaşların ihtiyaçlarını ve önerilerini yerinde dinleyip olabilecek en etkili şekilde hizmet verdik. Bu sebeple gerçekleştirdiğimiz ziyaret ve temaslarımıza aynı şekilde hiç ara vermeden devam edip tempomuzu her geçen gün daha çok arttırarak hizmet çitamızı en yükseklere ulaştırma gayretimizle ve kararlılıkla çalışmayı sürdürüyoruz” dedi.Mahalle pazarı esnafı ziyaretinin ardından İlçe merkezinde bir süre incelemelerde bulunan Başkan Karaatay, çarşı merkezi  taksici esnafını ziyaret etti. Recep Tayip Erdoğan Bulvarın 'da dinlenen vatandaşları da ziyaret eden Başkan Karaatay, esnafın çay ikramı talebini geri çevirmedi. Esnaf ve vatandaşlarla çay içip sohbet eden Başkan Karaatay, yapılan hizmetler konusunda ve yapılacak olan hizmetler hakkında bilgi paylaşımı yaptı
Esnaf ve Vatandaşlar Yapılan çalışmalarla ilgili Başkan Nevzat Karaatay'a teşekkürlerini sundular

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX